Wodociągi Kępińskie na Pikniku Ekologicznym

Wodociągi Kępińskie na Pikniku Ekologicznym

Wodociągi Kępińskie na Pikniku Ekologicznym

Burmistrz Miasta i Gminy Kępno zaprasza na Piknik Ekologiczny.  Piknik będzie promował pozytywne nawyki ekologiczne oraz działania związane z ochroną środowiska w ramach projektu pn. „Eko Kępno”

27 sierpnia w godzinach 15:00-19:00 przy ulicy Sportowej 9 zaprasię piknik, a Wodociągi-Kepno bedą mialy swój udział w tym. Wydarzenie to, realizowane w ramach projektu „Eko Kępno”, ma na celu promowanie pozytywnych nawyków ekologicznych oraz działań związanych z ochroną środowiska. Jednym z partnerów wydarzenia są Wodociągi Kępińskie, które przygotowały dla uczestników pikniku wyjątkowe stoisko edukacyjne. To właśnie tutaj każdy będzie mógł dowiedzieć się więcej o zaletach kępińskiej kranówki. Specjaliści z Wodociągów Kępińskich opowiedzą, jak za pomocą nowoczesnych technologii oraz starannego procesu uzdatniania, mieszkańcom dostarczana jest woda najwyższej jakości.

„Eko Kępno – Warsztaty, piknik ekologiczny i seanse filmowe z eko przesłaniem jako nowe podejście do edukacji ekologicznej w Gminie Kępno” dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Polecane artykuły